V Ogólnopolski Puchar ZNP Nauczycieli w Piłce Siatkowej

10 grudnia 2019

W dniach 9-10 listopada w Augustowie odbył się po raz kolejny Ogólnopolski Puchar ZNP Nauczycieli w Piłce Siatkowej zorganizowany przez Okręg Podlaski ZNP. Wśród uczestników byli nauczyciele z Oddziałów ZNP z Ciechanowca, Wyszkowa, Pułtuska, Augustowa, Grajewa i Moniek. Po zaciętej rywalizacji pomiędzy drużynami wyłoniono zwycięzców. Wśród mężczyzn, I miejsce zajął Wyszków, II miejsce – Mońki, na podium stanęła również łączona drużyna z Ciechanowca i Pułtuska. Wśród kobiet najlepsze okazały się nauczycielki z Moniek, II miejsce zajęła drużyna z Wyszkowa, natomiast III – drużyna z Augustowa.

Zwieńczeniem zawodów tradycyjnie już była uroczysta kolacja, podczas której zawodnicy mogli się nie tylko zintegrować, ale także znaleźli czas, aby poruszyć istotne dla nich tematy związkowe oraz związane z pracą zawodową.

Podczas zawodów zmagania były zacięte i wyrównane, zaś rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze. Z pewnością nawiązały się nowe znajomości. Serdecznie dziękujemy za liczny udział w zawodach. Do zobaczenia na kolejnym turnieju.